Przedsezonowe echa padoku Ligi Xbox

Przedsezonowe echa padoku Ligi Xbox


Mamy 27. listopada, czyli zaledwie dwa dni od testów przedsezonowych w lidze Xbox. Natomiast co dokładniej się dzieje w niej dzieje? Zapraszam do przeczytania artykułu.

Pierwszy, debiutancki sezon w Lidze Xbox trwał od sierpnia do początku listopada, wzięło w nim udział prawie 40. kierowców. Mistrzem ligi został Sulejewsky, natomiast w klasyfikacji konstruktorów, po zaciętej walce aż do samego końca, na pierwszym miejscu uplasowała się ekipa Williamsa, w którym zdobycze punktowe odnosił głównie Iggy.

W tym tygodniu na światło dzienne wyszły informacje o menedżerach oraz kierowcach w poszczególnych zespołach. Ale zacznijmy od szefów: nad Mercedesem władzę będzie sprawował Rocktune, Ferrari będzie należeć do Kocpisa, Bilew będzie sterował Renault, a Pates Hondą. Niektórzy menedżerowie byli do przewidzenia, ale nie wszyscy, np. szef Hondy.

Wybrani zostali również kierowcy przez menedżerów, którzy już poprzypisywali swoich zawodników do poszczególnych zespołów. W barwach Alpha Tauri będzie jeździć Bedi oraz Nerviron, dwaj kierowcy, którzy z pewnością będą walczyć o awans do Red Bulla, w którym obecnie jest Rojospeedway oraz Captain Slow - bardzo szybcy kierowcy, których łączy ta sama pasja - żużel. Miejmy nadzieję, że z tego powodu nie będzie jakichś konfliktów.

W McLarenie zasiądzie Lil Kebsik - Bilew wybrał go, ponieważ spodobał mu się jego nick, ciekawe czy równie dobrze będzie podobała mu się jego jazda - oraz Makubczak, który jest debiutantem. W Renault będzie jeździł Sulejewsky, wraz z Valtterim - oby nie brał przykładu z tego z prawdziwej F1.

W Haasie będzie jeździł Billy oraz NIX00N, podobno szybcy zawodnicy, ale o tym przekonamy się na torze. Fotel w Alfie Romeo należy do Treeetka oraz BoroSBM - dwaj bardzo doświadczeni zawodnicy w naszej lidze. Natomiast kierowcami, którzy będą walczyć o powrót Ferrari na szczyt, są Iggy oraz gwizdek3. Dla tego drugiego to będzie już drugi sezon w czerwonym bolidze.

Barwy Williamsa będzie reprezentował Mariusz oraz TheAntoniusz, którzy mieli już okazję ścigać się w SSS. Różowe bolidy zostaną obsadzone Kawulokiem oraz Indim, który swoją jest zawodnikiem zza granicy. Natomiast skład Mercedesa, którego większość uważa za faworytów całego sezonu, składa się z Koltaana oraz MaćkaCHO. Zdradzili oni obaj, że świetnie się dogadują i najlepiej się znają z całego środowiska gry F1 2020.

Tak prezentują się składy na nowy sezon, który zapowiada się ekscytująco, oby również taki był! Serdecznie zapraszamy do śledzenia co słychać w Lidze Xbox, bo może być bardzo ciekawie!

Tagi: sss, simsprintseries, liga, f12020, f1xbox Opublikowano: 17:05 27-11-2020 Autor: komornik