Podsumowanie wiadomości z F1 06.02.2021 - Powrót Rich Energy?

Podsumowanie wiadomości z F1 06.02.2021 - Powrót Rich Energy?


Wiadomości ze świata F1:
1.Domenicali: Afryka chętna na organizację wyścigów
„Są obszary, które mogę powiedzieć, które okazały zainteresowanie organizacją wyścigu, czyli zasadniczo w Afryce Północnej i Afryce Południowej”
2.Domenicali: Chcemy uniknąć w przyszłości trzech wyścigów z rzędu
„Musimy być bardziej zbalansowani i naprawdę mam nadzieję, że w przyszłym roku, kiedy sytuacja pod względem pandemicznym będzie bardziej stabilna, będziemy unikać w jak największym stopniu trzech wyścigów z rzędy, ponieważ rozumiem, jakie są ograniczenia”

3.Steiner: Pietro Fittipaldi najpewniej zostanie naszym kierowcą rezerwowym
„Myślę, że w tym roku musimy przewozić trzeciego kierowcę, tak jak w zeszłym roku, z powodu koronawirusa.
Nigdy nie wiesz, kiedy się zakazić. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować trzeciego kierowcy na torze, to właśnie w takim momencie. Nie ma pośpiechu, aby podawać nazwisko. Oczywiście rozmawiamy z Pietrem. Ale nie ma wielkiego pośpiechu z naszej strony, a nie z jego strony ”.

Plotki:
1. Wielki powrót Rich Energy do F1?
Jak informuje profil Decalspotters są pogłoski, jakoby koncern powrócił do królowej sportów motorowych jako sponsor tytularny Williamsa. Rich Energy miało już wcześniej zawrzeć współpracę ze stajnią z Grove, w 2018 roku William Storey zapatrywał się na sponsoring Williamsa od 2019 roku, a podczas GP Stanów Zjednoczonych miało dojść do podpisania kontraktu pomiędzy Clare Williams a William Storey, jednak po skończonym wyścigu prezes marki postanowił udać się do Haasa i ostatecznie z tą ekipą podpisał kontrakt.

Tagi: f1 Opublikowano: 22:54 06-02-2021 Autor: Kocpis